SEARCH
Phone orders. Call: 773.282.4222
Browse
Czula przewodniczka Kobieca droga do siebie
Natalia de Barbaro Agora, 2021 Strony / Pages: 256, miekka oprawa ISBN: 9788326836442
List price: $24.95(Save 15% off)Online price: $21.21
Książka Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie jest to nie tylko poradnik o samodoskonaleniu czy psychologii, ale także poetycka, czasem brutalnie szczera i poruszająca opowieść o kobiecej drodze do poznania samej siebie.
Natalia de Barbaro pracuje z kobietami, które poszukują odpowiedzi na pytania: Kim tak naprawdę jestem? Czego chcę? O czym marzę? Na co sobie pozwalam?.
Czuła przewodniczka zwraca się głównie do współczesnych kobiet, zmusza je do reflekcji, do poznania samej siebie. Porusza trudne pytania... Dlaczego kobiety grają role, które wcale im nie odpowiadają? Czemu pracują ponad siły i surowo oceniają się za najmniejsze uchybienia? Jak sprawić, by wewnętrzny głos, mówiący kobiecie o jej potrzebach i marzeniach, był słyszany wyraźniej niż nakazy i wymogi kultury?
Książka Czuła przewodniczka jest napisana lekkim językiem, dzięki czemu czyta się ją przyjemnie, choć może wywołać także smutek. Przypomina jak ważne by w obecnym świecie pozostać sobą i podążać własną ścieżką.
Autorka Czułej przewodniczki jest psychologiem społecznym, socjologiem oraz trenerem umiejętności społecznych. Wydała również dwa tomiki poezji `Tkanka` oraz `Ciemnia`.
Dziękuję za tę książkę. Postawiła mnie do pionu. Uświadomiła mi, że wszystkie tak się bardzo staramy być idealnymi matkami, żonami, kochankami pracownicami, organizatorkami - niepotrzebne skreślić. Boimy się, że nie spełnimy oczekiwań innych. Szarpiemy się z życiem. Dość tego, Kobiety Kochane! Odpuśćmy! Świat się nie zawali, gwarantuję. Najwyższa pora na czas dobroci dla siebie. Podążaj za Czułą Przewodniczką. Nie znasz? Mieszka w tobie - Dorota Wellman
Czuła przewodniczka jest zilustrowana kolażami wybitnej artystki młodego pokolenia Anety Klejnowskiej.
Promocja Tygodnia / Sale of the Week
Strollowana rewolucja Rafal Ziemkiewicz FABRYKA SLOW, 2021 Strony / Pages: 440, miekka oprawa ISBN: 978-83-7964-674-6
* Sale of the Week *
List price: $29.95(Save 20% off)Online price: $23.96