SEARCH
Phone orders. Call: 877.567.BOOK
773.282.4222
Browse
Najlepszy trener na swiecie
Jacek Gmoch, Arkadiusz Bartosiak, Lukasz Klinke WAB, 2018 Strony / Pages: 350, miękka oprawa ISBN: 978-83-280-5362-5
List price: $29.95(Save 15% off)Online price: $25.46
Niech się schowają autorzy powieści sensacyjnych! To łotrzykowska opowieść pierwsza klasa! KATARZYNA BONDA

Przeczytałem jednym tchem. JERZY PILCH

Wywiad rzekę z Jackiem Gmochem powinien przeczytać każdy, kto zna i kocha polski futbol.
Jacek był trenerem selekcjonerem, który wyprzedził swoją epokę. Myślę tu o metodach treningowych, nowinkach taktycznych, o włączeniu w proces szkoleniowy elementów informatyki. Nie muszę dodawać, jak wielu wtedy z tego kpiło. Wielka, dla mnie sympatyczna postać polskiej piłki nożnej trochę rozlicza się w tym wywiadzie z własną przeszłością, a trochę ujawnia nie tylko piłkarskie sekrety tamtych czasów.
Panie trenerze! Żeby było jasne: powtarzam i zawsze będę powtarzał - powinien pan postawić na mnie od pierwszego meczu na mundialu w Argentynie. ZBIGNIEW BONIEK

"Jestem z Pruszkowa, więc nie pękam" - mówi Jacek Gmoch, jedna z największych osobowości polskiej i nie tylko polskiej piłki nożnej. Ze znakomitego wywiadu Arkadiusza Bartosiaka i Łukasza Klinkego wyłania się portret człowieka, który nigdy "nie odstawiał nogi". Podwórkowy twardziel, utalentowany piłkarz Legii Warszawa, którego karierę przerwała kontuzja, prekursor stosowania metod naukowych w praktyce szkoleniowej, słynny selekcjoner polskiej reprezentacji, legenda greckiego futbolu i niezapomniany komentator, którego zamaszyste wykresy znane są wszystkim kibicom. Najlepszy trener na świecie to barwna opowieść o wielkiej epoce polskiej piłki i o tym, jak pasja odmienia całe życie.