SEARCH
Phone orders. Call: 773.282.4222
Browse
Veronica i Pingwiny
Hazel Prior W.A.B., 2023 Strony / Pages: 384, miekka oprawa ISBN: 978-83-8318-321-3
List price: $25.95(Save 15% off)Online price: $22.06
Podnosząca na duchu i pełna ciepła historia o odnalezionej rodzinie, miłości i… uroczej gromadce pingwinów. Powieść do przeczytania pod ciepłym kocykiem w jeden zimowy wieczór!

Veronica McCreedy mieszka w nadmorskiej posiadłości i całymi dniami przesiaduje w domu, sama, zastanawiając się, komu ma zostawić w spadku swój pokaźny majątek. 85-latka nie ma rodziny ani przyjaciół. A przynajmniej tak jej się wydaje… Ma za to pudełko, w którym zamknęła swoje wspomnienia pod postacią pamiętników.

Gdy niespodziewanie Veronica spotyka swojego jedynego krewnego – wnuka, o którego istnieniu wcześniej nie wiedziała – sytuacja wcale nie ulega poprawie. Zarówno ona, jak i Patrick zdają się nadawać na zupełnie innych falach.

Po wpływem chwili krzepka staruszka wyrusza w podróż życia, która zmieni wszystko… Czy na mroźnej Antarktydzie wśród pingwinów Veronica odnajdzie spokój ducha i rodzinę, której pozbawiło jej dotychczasowe życie?

"Zabawna, słodko-gorzka i przede wszystkim oryginalna". – „Daily Express”

"Podnosząca na duchu, pełna optymizmu opowieść o starzeniu się, ludzkiej dobroci, staromodnych zasadach i ochronie naszej planety". – „Culturefly”

"Zabawna, mądra, wzruszająca…" – Tracy Rees, autorka Moje lato w Tenby

"W tej wspaniałej książce jest wszystko. Tajemnice, zwroty akcji, nieporozumienia, relacje międzyludzkie, życzliwość, miłość i mnóstwo pingwinów". – Clare Pooley, autorka Cała prawda o miłości

"Cudowna, pełna optymizmu opowieść. Przeczytałam ją w jeden dzień. Kupię ją w tym roku całej masie osób!" – Clare Mackintosh, autorka Po końcu