SEARCH
Phone orders. Call: 773.282.4222
Browse
Antystres
David Gourion Feeria, 2023 Strony / Pages: 256, miekka oprawa ISBN: 978-83-67604-07-9
List price: $25.95(Save 15% off)Online price: $22.06
Czym tak naprawdę kierujesz się w życiu – pragnieniami czy… lękiem? Czy zdarza się, że strach cię paraliżuje i odbiera ci kontrolę?

Jeśli czujesz, że przegrywasz w walce ze stresem, „Antystres” jest książką napisaną z myślą o tobie. To profesjonalna pomoc psychologiczna, która jest na wyciągnięcie ręki i nie wymaga znajomości specjalistycznych technik ani zaawansowanych umiejętności. David Gourion – francuski lekarz psychiatra – poprowadzi cię przez siedem sesji terapeutycznych, które odbędziesz we własnym tempie, w zaciszu własnego domu lub gdziekolwiek zapragniesz. Dzięki tej książce zyskasz praktyczne narzędzia do monitorowania swojego poziomu stresu i samopoczucia, nauczysz się rozpoznawać pułapki własnego umysłu i wypracujesz metodę, która w twoim przypadku sprawdzi się najlepiej.

Nie musisz utożsamiać się z lękiem i negatywnymi myślami. Możesz osiągnąć poczucie stabilności i kierować się tym, co dla ciebie najlepsze. Stres nie musi dezorganizować twojego życia, ale może działać mobilizująco. Odporność psychiczna, zdrowe nawyki i spokój wewnętrzny są na wyciągnięcie ręki. Sięgnij po „Antystres” – i zerwij łańcuchy stresu.