SEARCH
Phone orders. Call: 877.567.BOOK
773.282.4222
Browse
Piekne zlo
Annie Ward CZARNA OWCA, 2020 Strony / Pages: 400, miękka oprawa ISBN: 978-83-8015-933-4
List price: $24.95(Save 15% off)Online price: $21.21
Oddana żona, wierny mąż i okrutna zbrodnia. Nigdy nie odgadniesz, kto ma ręce splamione krwią.
Maddie i Ian poznali się na przyjęciu za granicą - on służył w brytyjskiej armii, ona jako dziennikarka odwiedziła swoją przyjaciółkę Jo. Po latach już jako małżeństwo wiodą idealne życie na przedmieściach Kansas City i wychowują pięknego synka Charliego.
Wskutek pewnego wypadku Maddie rozpoczyna terapię, która stopniowo ujawnia jej lęki związane z mężem cierpiącym na zespół stresu pourazowego i burzliwą historią swojego małżeństwa. Obawia się także o Charliego. Co to wszystko ma wspólnego ze skomplikowaną przeszłością Jo?
Wypełniona emocjami historia ukazująca złożoność przyjaźni, wyzwania małżeństwa i macierzyństwa. Szesnaście lat miłości, przygód i tajemnic - na Bałkanach, w Anglii, w Iraku i na Manhattanie, a wreszcie zwykłym domu na przedmieściach Kansas - które prowadzą do dnia, gdy policja zjawia się na miejscu szokującej zbrodni.
Zawsze jest druga strona idealnej historii.
"Annie Ward doskonale pisze, doskonale konstruuje narrację i. doskonale wyprowadza czytelników w pole. "Piękne zło" to mroczny thriller, któremu nie brakuje psychologicznej głębi"- JP Delaney, autor bestsellerowej "Lokatorki"
"Sugestywne opisy idą w parze z błyskotliwą intrygą, a całość wywołuje dreszcze"- "Publishers Weekly"
"Piękne zło" to pomysłowo skonstruowana, a zarazem fascynująca i przepełniona nieoczekiwanymi zwrotami akcji książka, od której nie sposób się oderwać"- Sarah Pekkanen, autorka "Żony między nami"
Annie Ward ukończyła studia licencjackie z literatury angielskiej na UCLA oraz studia magisterskie ze scenopisarstwa w Amerykańskim Instytucie Filmowym. Jest autorką scenariusza do filmu krótkometrażowego "Strange Habit" nagrodzonego na festiwalu filmowym w Aspen. Otrzymała stypendium Programu Fulbrighta. Mieszka z mężem i synami w Kansas.