SEARCH
Phone orders. Call: 877.567.BOOK
773.282.4222
Browse
Komandos
Robert O'Neill Rebis - Dom Wydawniczy, 2019 Strony / Pages: 432, miekka oprawa ISBN: 9788380623040
List price: $24.95(Save 15% off)Online price: $21.21
Opowieść człowieka, z którego rąk zginął Osama bin Laden – książka „Komandos” Roberta O’Neilla to osobiste wspomnienia członka jednostki specjalnej Navy SEAL, który oddał decydujące strzały podczas akcji mającej na celu zlikwidowanie najsłynniejszego terrorysty na świecie. „Komandos” Roberta O’Neilla to jednak o wiele więcej ekscytujących wątków biograficznych, które wciągną każdego, kto interesuje się działalnością służb specjalnych – w książce autor wspomina swoje początki w wojsku, a także największe akcje, w których brał udział.

„Komandos” Roberta O’Neilla to książka, która narobiła sporo szumu na rynku wydawniczym, ale również zasiała ziarno niezgody między autorem, jego kolegami z Navy SEAL oraz Pentagonem – mówiąc otwarcie o swoich zasługach i akcjach, w których brał udział, złamał bowiem powszechny kodeks milczenia. Robert O’Neill nie żałuje swojej decyzji, mimo że kosztowała go zaufanie wielu kolegów, potępienie przełożonych oraz rodzinę. W książce „Komandos” Robert O’Neill wraca wspomnieniami do wszystkich misji, które najbardziej zapadły mu w pamięć, a było z czego wybierać – brał udział w ponad 400 akcjach. Były komandos opowiada między innymi o wymagającym szkoleniu wojskowym i katorżniczych treningach, swoim udziale w akcjach antyterrorystycznych oraz niezwykle niebezpiecznych operacjach jednostek specjalnych, których był częścią, takich jak akcja ratunkowa Marcusa Luttrella, jedynego ocalałego ze słynnej operacji „Redwing”, odbicie kapitana Richarda Philipsa z rąk piratów oraz wspomniana już akcja mająca na celu zlikwidowanie przywódcy Al-Kaidy, Osamy bin Ladena.

„Komandos” Roberta O’Neilla to fascynująca opowieść człowieka, który przez 15 lat niemal nieustannie mierzył się ze śmiercią i niebezpieczeństwem. Poznaj historię człowieka, który zabił Osamę bin Ladena!