SEARCH
Phone orders. Call: 773.282.4222
Browse
Newsletter

First name / Imie
 
E-mail


Przeminelo z wiatrem (Audiobook) (CD-Audio)
Margaret Mitchell Albatros, 2021 Nośnik: 6 plyt CD format MP3 czas: 56 godz. 6 min. ISBN: 978-83-8215-720-8
List price: $34.95(Save 15% off)Online price: $29.71
„Przeminęło z wiatrem” jest jedną z najważniejszych powieści XX wieku. Ta niezwykła, napisana z epickim rozmachem historia o kobiecej sile i determinacji robi wrażenie do dziś. Teraz dodatkowo czytelnicy będą mogli ją poznać w niezwykłej interpretacji Danuty Stenki. Nawet jeśli ktoś zna oryginał na pamięć, powinien usłyszeć, jak z prozą Mitchell poradziła sobie jedna z najlepszych polskich aktorek. Wykonanie Danuty Stenki na pewno poruszy każdego miłośnika i każdą miłośniczkę literackiego pierwowzoru.

Muzykę do audioserialu „Przeminęło z wiatrem” skomponował Mikołaj Majkusiak, który w tym roku odebrał Nagrodę Zaiks dla najlepszego kompozytora Festiwalu Fryderyki 2020.

Piękne, niezwykle subtelne, ale zarazem wyraziste ilustracje do nowego wydania stworzyła wybitna polska artystka Anna Halarewicz, doskonale znana czytelniczkom „Twojego Stylu”, „Elle” czy „Glamour”. W wydaniu książkowym zdobią karty powieści, a przy okazji wydania audio będzie je można zobaczyć na okładkach, ożywają także w specjalnie przygotowanej animacji.