W obcej skorze
Sarah Hilary Czwarta strona, 2016 Strony / Pages: 544, miękka oprawa ISBN: 978-83-7976-365-8
List price: $24.95(Save 15% off)Online price: $21.21

Najlepszy kryminał minionego roku w Wielkiej Brytanii nagrodzony prestiżową nagrodą Theakstons Crime Novel of the Year 2015!

To co niewypowiedziane przeraża najbardziej. Mocny debiut!

Katarzyna Puzyńska

Ponury i deszczowy Londyn. W ośrodku dla ofiar przemocy domowej inspek­tor Mar­nie Rome i jej partner Noah Jake są świadkami dramatycznego zdarzenia. Natrafiają na mężczyznę z nożem wbitym w plecy. Okazuje się, że to mąż jednej z pensjonariuszek - Leo Procter. Choć para detektywów znalazła się w ośrodku przy okazji innego śledztwa, to teraz sprawa tajemniczej próby morderstwa w małżeństwie Leo i Hope jest dla nich priorytetem. Pytań jest wiele, a nagłe zniknięcie żony poszkodowanego dodatkowo komplikuje sytuację.

Detektyw Marnie Rome - na zewnątrz twarda, w środku pełna konfliktów, musi zmierzyć się z własnymi demonami - jej rodzice zostali zadźgani przez przybranego, nastoletniego syna. Marnie odwiedza go w więzieniu, próbując sobie odpowiedzieć na pytanie: "dlaczego?".

Pierwszy tom cyklu z inspektor Marnie Rome to niepokojące studium przemocy domowej, które wciska w fotel. Pełnokrwiści bohaterowie zachwycą nie tylko wielbicieli kryminałów.

Hilary wkroczyła na scenę thrillera w nie lada stylu. Autorka pisze zręcznie, subtelnie i dyskretnie wciągając swojego czytelnika… jednak to fabuła napędza tę powieść, a jest pełna zwrotów akcji, podstępna, a czasem także naprawdę straszna. To niezwykle dobry debiut.

"The Observer" (Londyn)

Naprawdę wciągająca lektura od wyjątkowo utalentowanej pisarki. Hilary tworzy ze zniewalającą bezpośredniością, która już od pierwszej strony przenosi cię w sam środek stworzonego przez nią świata, a po ostatniej pozostawi z uczuciem niedosytu. Inteligentna, pełna emocji i zupełnie zaskakująca książka. Naprawdę ją uwielbiam.

Alex Marwood, autorka "Dziewczyn, które zabiły Chloe" i laureatka Edgar Award
Promocja Tygodnia / Sale of the Week

Inne tytuly / Other titles
Nie ma innej ciemnosci Sarah Hilary Czwarta Strona, 2018 Strony / Pages: 536, miękka oprawa ISBN: 978-83-7976-492-1
List price: $22.95(Save 15% off)Online price: $19.51

Smak strachu Sarah Hilary Czwarta Strona, 2018 Strony / Pages: 520, miękka oprawa ISBN: 978-83-7976-690-1
List price: $24.95(Save 15% off)Online price: $21.21