Zasada Dilberta
Scott Adams Amber, 2001 Strony / Pages: 303, miękka oprawa ISBN: 83-7245-599-6
List price: $3.95(Save 50% off)Online price: $1.98

Jak poradzić sobie z codziennymi absurdami w pracy, by przetrwać i osiągnąć to, co chcemy Dilbert - biurowy superbohater lat 90., pojawiający się w 1550 gazetach na całym świecie, w Polsce spopularyzowany dzięki "Gazecie Wyborczej" Najgorsi pracownicy są regularnie awansowani tam, gdzie mogą spowodować najmniej szkód, to znaczy do dyrekcji!

* Jak postępować wobec absurdalnych decyzji szefa
* Jak zrzucać niewdzięczne zadanie na kolegę
* Jak przedstawiać sukcesy firmy jako swoje osobiste osiągnięcia
* Jak udawać pracowitego

Jak poruszać się wśród urągających zdrowemu rozsądkowi dyrektyw i rozporządzeń, z jakimi spotykają się na co dzień pracownicy wszystkich firm świata

Błyskotliwe, zabawne wskazówki ilustrowane 100 odcinkami komiksu o Dilbercie - szeregowym pracowniku uniwersalnej Firmy Nagradzanie miernoty, podrabiana jakość, fikcyjne biznesplany, dołowanie pracowników, sprzedaż bubli, brak kompetencji, ignorancja... Wielu z nas mogłoby powiedzieć: "To dokładnie tak jak w mojej firmie!" Prowokacyjna, pełna humoru i celnych obserwacji książka odkrywa sekrety zarządzania wszystkich firm. Pokazuje, czego najczęściej doświadczamy w pracy, i daje konkretne, zabawne, cenne rady na sukces.
Promocja Tygodnia / Sale of the Week

Inne tytuly / Other titles
Przyszlosc wedlug Dilberta Scott Adams Amber, 2001 Strony / Pages: 231, meikka oprawa ISBN: 83-7245-653-4
List price: $3.95(Save 70% off)Online price: $1.19