Haker umyslow
Andrzej Batko Helion, 2016 Strony / Pages: 160, twarda oprawa ISBN: 978-83-283-0250-1
List price: $22.95(Save 15% off)Online price: $19.51

Jak za pomocą NLP, hipnozy i psychologii wywierania wpływu kontrolować umysły innych ludzi lub zbudować w swoim umyśle antymanipulacyjny firewall?
Złam kod ludzkiej podświadomości!

Czy widziałeś hollywoodzką produkcję Klik — i robisz, co chcesz? Główny bohater filmu kupuje nowego pilota, który, oprócz telewizora, uruchamia jeszcze inne domowe urządzenia… oraz steruje psem, żoną i całym otaczającym go światem. Scenariusz nie jest najwyższych lotów, ale bez wątpienia jest to historia wysoce prawdopodobna! I to historia, która może przytrafić się Tobie!

Wyobraź sobie, że masz możliwość buszowania w umysłach innych i kontrolowania swojego własnego mózgu. Że potrafisz obejść wszystkie psychiczne zabezpieczenia, rozszyfrować hasła i kody PIN, tak jak robią to codziennie hakerzy włamujący się do systemów komputerowych. Jesteś handlowcem, rozmawiasz z klientem - klik, klik, klik - i modyfikujesz w jego umyśle program sterujący zainteresowaniami: sprawiasz, że zaczyna się interesować produktem, który mu oferujesz. Albo spotykasz kogoś, kto Cię pociąga - klik, klik, klik - i już instalujesz w umyśle tej osoby fantazje na Twój temat, a w jej uczuciach pożądanie oraz fascynację Twoją osobą…

Tak. Tacy "hakerzy umysłów" naprawdę istnieją i codziennie wywierają na Ciebie wpływ - na Twoje myśli, uczucia, decyzje i zachowania. Zostań jednym z nich i zacznij kontrolować emocje ludzi, z którymi rozmawiasz, wywoływać w nich wybrane przez Ciebie pragnienia i sprawiać, że będą robić to, o co ich poprosisz.

Programista mentalnych systemów:

  • Sprzedaż, marketing i prezentacja perswazyjna
  • Ogłoszenia dla ludzkiego umysłu
  • Przyciąganie i przytrzymywanie uwagi słuchacza lub czytelnika
  • Kotwice, czyli "nasza piosenka"
  • Kontrolowanie własnych emocji i reakcji
  • Zmiana wiedzy w naturalne umiejętności
Promocja Tygodnia / Sale of the Week

Inne tytuly / Other titles
SILA SEKRETU PRAKTYCZNY PORADNIK PROGRAMOWANIA PRZSZLOSCI Andrzej Batko Helion, 2010 Strony / Pages: 120, twarda oprawa ISBN: 978-83-246-2606-9
List price: $19.95(Save 15% off)Online price: $16.96