Spelnij mnie
J Kenner Amber Strony / Pages: 304 miekka oprawa ISBN: 978-83-241-4860-8
List price: $19.95(Save 70% off)Online price: $5.99

Nasze pożądanie wzmaga się z każdym dniem. Lecz nasze sekrety pozostają niewyjawione... Finał bestsellerowej erotycznej trylogii. Władczy, przystojny multimilioner i namiętna, pewna siebie kobieta. Stworzyli niezwykły, pełen emocji związek, który zawiódł ich na szczyty ekstazy. Czy miłość zdoła ocalić Nikki i Damiena przed demonami przeszłości? Jakie tajemnice skrywa Stark? Tom "Spełnij mnie" przyniesie rozwiązanie wszystkich zagadek.

Damien, mój słodki, cudowny, silny i udręczony...
Męski i władczy Damien Stark wypełnił pustkę w mojej duszy, jak żaden mężczyzna dotąd. Jego gwałtowne żądze pchnęły mnie poza granice rozkoszy - i wyzwoliły dziką namiętność, która pochłonęła nas oboje.
Lecz za jego potrzebą dominacji kryją się rany bolesnej przeszłości. Prześladowany dziedzictwem mrocznych sekretów i zawiedzonego zaufania Damien szuka wyzwolenia w naszej ekstazie. Płomień, który nas połączył, zmienia się w pożar. Nasze przyciąganie jest nieodparte. Nasza obsesja nieuchronna. Lecz Damien nie jest w stanie uciec od swoich duchów. Ani ochronić nas przed nadciągającym niebezpieczeństwem...

W skład "Trylogii Starka" wchodzą tomy: "Uwolnij mnie", "Wezwij mnie" i "Spełnij mnie".